Звернення Голів Правління та Спостережної ради

Упродовж 2012 року ПУМБ залишався одним із найбільш прибуткових, фінансово стійких та ефективних банків у галузі. Ми відсвяткували двадцятиліття успішної роботи із клієнтами, зміцнили позиції в десятці найбільших банків України та переглянули чинну п'ятирічну стратегію розвитку, зосередившись на якісному зростанні.

ПУМБ продовжує нарощувати бізнес із фокусом на операційну ефективність і якість обслуговування клієнтів.

Команда Банку працює в усіх сегментах і розвиває повну лінійку продуктів та сервісів для компаній і приватних осіб, пропонуючи інноваційні канали, продукти та формати обслуговування.

Голова Спостережної ради Ілля Архипов разом з Головою Правління ПУМБ Сергієм Черненко

Фінансові результати ПУМБ

Фінансові результати ПУМБ за підсумками 2012 року є стабільно високими. Банк заробив 86 млн дол. США прибутку до резервів, що на 13% більше, ніж у 2011 році, і збільшив резервування під кредитний портфель згідно з макроекономічними очікуваннями. Тож чистий прибуток ПУМБ склав 34,7 млн дол. США. Якість портфеля та рівень резервування Банку залишаються одними з кращих, а співвідношення кредити/депозити на рівні 98,7% є унікальним для галузі.

Рекордне зростання роздрібних депозитів і збільшення корпоративного портфеля, що випереджають аналогічні показники в банківській системі, свідчать про те, що ПУМБ – найкращий банк для багатьох корпоративних і роздрібних клієнтів.

Постійне вивчення клієнтських потреб і нова сучасна банківська платформа дозволять співробітникам Банку ще якісніше обслуговувати клієнтів, оперативно запускати нові продукти та пропонувати цінні й ефективні рішення кожному споживачеві.

Визнання досягнень і позитивна оцінка роботи команди ПУМБ із боку клієнтів, акціонерів, ділової громади та суспільства в минулому році надихають нас на подальший розвиток гнучкого й сучасного Банку, у центрі інтересів якого є – клієнт.

Від імені команди ПУМБ ми раді поділитися досягненнями Банку з Вами в цьому інноваційному онлайн річному звіті.

Сергій Черненко, Голова Правління ПУМБ і Ілля Архипов, Голова Спостережної ради ПУМБ

Показники ефективності ROE і ROA до резервів на рівні 2,6% і 14,1% залишаються одними з кращих у банківській системі України.