Вартість дзвінків:

ПУМБ здійснює виплати коштів вкладникам АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» 

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб обрав ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк» (ПУМБ) одним із банків-агентів з виплати грошових компенсацій вкладникам неплатоспроможного ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» (далі АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

З 01.06.2016 року ПУМБ продовжує виплати гарантованих сум вкладникам АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

ПУМБ здійснює виплати вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» вказували місце реєстрації проживання у наступних областях: Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Луганська, Сумська, Чернігівська області, АР Крим та м. Севастополь.

Виплати вкладникам здійснюватимуться у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Виплати здійснюються у будь-якому працюючому відділенні Першого Українського по всій території України з 01.06.2016 до 14.07.2016 включно.

Для отримання виплати Вам необхідно:

1. Попередньо зареєструватися, призначити час отримання виплати та обрати відділення ПУМБ. Найпростіше це зробити у будь-який момент онлайн на сайті ПУМБ за посиланням http://pumb.ua/ua/fgv/ . Для реєстрації знадобиться ІНН.

2. Також зареєструватись можна через контакт-центр ПУМБ за телефоном: 044 4968861 (вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора). Реєстрація здійснюється у робочі дні з 9-00 до 20-00 та суботу з 11-00 до 15-00.

Для спрощення процесу пошуку клієнта в реєстрі вкладників – необхідно назвати працівнику контакт-центру свій індивідуальний номер платника податку (ІПН), ПІБ, серію та номер паспорту. Працівники контакт-центру погодять з Вами дату, час та адресу відділення ПАТ «ПУМБ», в якому Ви зможете отримати вклад.

3. У визначений час та день Вам необхідно звернутися до обраного відділення ПАТ «ПУМБ» та отримати належну Вам суму виплати. При собі необхідно мати оригінал та копії паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру платника податків.

Увага! Для отримання відшкодування вкладниками-громадянами України, які переселилися з тимчасово окупованої території (АР Крим, м. Севастополь), додатково необхідно надати до ПАТ «ПУМБ»:

- особисту декларацію про відсутність громадянства держави-окупанта, яка складається в довільній формі за особистим підписом вкладника;

- довідку, що засвідчує проживання на материковій частині України.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до Фонду гарантування вкладів.

Привабливі пропозиції від ПУМБ для вкладників АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - депозити «Дохідний» та «Вільний», що дозволяють ефективно розпорядитись коштами з вкладу та отримати додатковий дохід.